2013 Kışlık Bot ve Çizmeler


kışlık bayan botları (14)

2013 KIŞLIK BOT ve ÇİZMELER

Yüksek topuk vazgeçilmezidir bir kadının aynı anda zarafet simgesidir. Yürüyüşde öz güven verir ve bu konsept bu yılın kışlık botlarına da yansıyor:) Bizde kışlık deri platformlu bayan uzun çizmeleri kış modasındaki yeni model çizme çeşitlerini,  sizlerle paylaşmayı istedik. Süet ve nubuk platformlu yüksek topuk çizme örneklerinden de bu senenin modası olan dizüstü deri çizmeleri, ayakkabı koleksiyonunuza görebilirsiniz. Son trend sivriburunlu çivi topuklu uzun deri çizmeler de fantazi tasarımlarıyla bayanların kalbinde taht kuran, kırmızı ve beyaz deri çizmeler olduğunu hep birlikte görebiliriz. Yeni sezon kışlık yüksek topuklu platformlu çizme modelleri de en yeni şık tasarımlar. Az topuklu deri dizaltı bayan çizme çeşitleri de gündelik giyebileceğiniz çok rahat ama zarif ve modern çizme örnekleridir. Kalın topuklu deri bayan çizme modelleri ise, ince topuklu çizmeleri giymek istemeyenler için özel tasarımlardan birkaç model çizmeleri sizlere sunmaya çalıştık sevgili bayanlar.Bayan kışlık ayakkabı koleksiyonunda deri ayak bileği kemerli platformlu çizme modelleri, yeni moda bayan ayakkabı koleksiyonundaki kış çizmeleridir. Yüksek topuklu uzun deri çizme modelleri ise kışlık bayan ayakkabı modasını yansıtmaktadır..Diz üstü yüksek topuklu kışlık bayan çizme modelleri en yeni tasarımları ayakkabı kataloglarında boy boy renk renk çizmeleri gördüğünüzde dudaklarınız uçuklayabilir.İnce topuklu kışlık bayan uzun çizmeleri, sivri burunlu kırmızı çivi topuklu tasarımı ile abiye model fantazi çizmeler sonbahar ve kış modası olarak üretilmiştir. Sivriburunlu çivi topuklu beyaz deri uzun çizme modeli ise zerafetin simgesi fantazi bir çizmedir..

Nubuk kışlık bayan uzun çizmeleri yüksek topuklu yeni sezon ayakkabı kataloglarındaki en şık tasarımlı uzun bayan çizmeleri, su geçirmez rahat tabanlı kaliteli marka çizmeler dir. Süet az topuklu dizaltı bayan çizmeleri de günlük kullanım için tasarlanmış rahat çizme çeşitleridir.

Yüksek topuklu çift platformlu uzun bayan çizme modellerinde nubuk ve süet içi yünlü çizmeler bu senenin yeni trendleridir. Dizaltı yüksek topuklu kadın çizmeleri platformlu bol tasarım şık çizme örneklerini sergilemeye çalıştık. Çift platformlu kahverengi nubuk bayan uzun çizmesi çok zarif bir modeldir.

kışlık bayan botları (13)

kışlık bayan botları (14)

kışlık bayan botları (8)

kışlık bayan botları (10)

kışlık bayan botları (9)

kışlık bayan botları (5)

kışlık bayan botları (6)

kışlık bayan botları (4)

 kışlık bayan botları (11)

kışlık bayan botları (7)

kışlık bayan botları (3)

kışlık bayan botları (2)

kışlık bayan botları (1)

Bir önceki yazımız olan Burçların Genel Özellikleri başlıklı makalemizde aslan burcu, başak burcu ve boğa burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:ksa izmeler,klk izmeler,KIŞLIK ÇİZMELER,kaln topuklu alak alak boylu izme bot eitleri,kışlık bayan çizmeleri,kışlık çizme modelleri 2013,kışlık uzun çizmeler,busenenin kadın kışlık bot,botlar ve çizmeler,en uzun kilik izmeler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>