2014 Bayan deri ceket modelleri


bayan-deri-ceket-modelleri-2014_taba

201 4 Bayan deri ceket modelleri sezonun en hit parçaları arasında yer alırken kadınların her ortamda vazgeçemeyecekleri bir parçaları olacaktır.

2014 Bayan deri ceket modelleri derinin modacılar tarafından hemen her parçada yer verildiği bu sezon adeta kadınlar arasında bir yarışa dönüşecektir. Koleksiyonlarda bayanların beğenisine sunulan deri ceketler arasında renk ve model alternatiflerinin hayli geniş tutulması kadınların farklı beğenilerini kazanması sağlanmıştır.

bayan-ceket-modelleri-2014

Bayan deri ceketler bu yıla damgasını vururken özellikle hayvan katliamına karşı çıkan birçok insanında tepkisini üzerlerinde toplamıştır. Bizlerde hayvan katliamına karşı olduğumuz için sizlere daha çok gerçeklerini aratmayan hatta daha şık durduğunu düşündüğümüz imitasyon derilere yönelmeniz konusunda hatırlatmak istiyoruz.

Bayan deri ceketle bir çok koleksiyonda karşımıza çıkarken punk modasının zirveye yükselmesiyle yükseliş trendi yakalayan bu parçalara özellikle sıra dışı tarzını kıyafet seçimlerinde de sergilemek isteyen kadınlar ilgi gösterecektir. Ankara moda haftası boyunca sergilenen ürünler,Punk trendinin kıyafetlerdeki olmazsa olmazları arasında yer alan deri ceketler, klasik renklerinden kurtularak bu yılın tüm şık renklerine bürünecektir. Deri ceket renkleri arasında siyah ve kahve rengi derinin vazgeçilmezleri olurken bu yıl kırmızı, bordo, sarı, turuncu, yeşil, gri, bej, mor aklınıza gelen bu yılın hit renkleriyle tasarlanan ceketler modelleriyle de adlarından söz ettiriyorlar.

2014 Ankara Bayan Deri ceket modellerinde dikkat çeken bir diğer detaylar ise yılan ve timsah baskılarının kullanılmış olmasıdır. Yılan ve timsah baskıları sezonun trendleri arasında yer alırken oldukça ilginç deri ceketlere sahip olmanızı sağlayacaktır.

bayan-deri-ceket-modelleri-2014_yesil bayan-deri-ceket-modelleri-2014_taba bayan-deri-ceket-modelleri-2014_

Bir önceki yazımız olan 2013 Balık Etek Elbise Modelleri başlıklı makalemizde abiye elbise, abiye modelleri ve acı kahve rengi balık elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:2014 bayan kıyafet modelleri,deri ceket modelleri bayan,bayan deri ceket modelleri 2014,giysi modelleri 2014,2014 bayan deri ceket modeli,2014 yılın bayan ceket modalari

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>