Kışlık Bayan Bot Modelleri


kışlık bot modelleri (16)

Kış mevsiminin kapıya dayandığı şu günlerde bayanlar kışlık bot alışverişine başladılar. Özellikle çizmeden sıkılan bayanların bu yıl tercihi kışlık bottan yana olmaktadır. Modayı takip eden bayanlar çok iyi bilir. Bu yılın modası botlardır.Özellikle kürklü botlar trend olmaktadır. Kışlık bot modelleri genelde her kıyafete uyum göstermektedir. Hem pantolon altlarında hem de etek ve elbise ile çok şık bir görünüm sağlamaktadır.

Son yıllarda bayanlar arasında dolgu topuk botlar hızla önem kazanmaktadır. Kışlık bot modelleri sayesinde bayanlar şık görünmekle kalmayıp ayak sağlıklarını da korumaktadırlar. Hem klasik giyim tarzınızla hem de spor giyim tarzınızda kombine edebileceğiniz kışlık bayan bot modelleri bayanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bayanlar artık siyah ve kahve renklerinden farklı renklerdeki kışlık bayan bot modellerine eğilim içindedirler. Bu yılın en özel renklerinden olan kiremit rengi kıyafetlerde olduğu gibi botlarda da kendini göstermeye başlamıştır. Siz değerli bayanlar için bu yılın modası olan kışlık bayan bot modellerini beğeninize sunuyoruz.

Siyah renk bayanların hiçbir zaman vazgeçemedikleri her zaman revaçda olan bir renktir. Oldukça sade bir modele sahip olan kışlık bayan bot modelidir. Hafif yüksek topuk ile özellikle günlük hayatta çok rahat kullanabileceğiniz ve ayağınızı yormayacak özellikte olan kışlık bayan bot modelidir. Ayak bileğine doğru hafif daralan modeli bileğinizi kavrayacak ve yürürken size konforu sunacak şekilde tasarlanmış kışlık bayan bot modelidir.

Siyah rengin dışında başka renkteki bot tercih eden bayanlar için tasarlanmış olan kışlık bayan bot modelidir. Sütlü kahve rengi ile şık ve asil bir görünüme sahip olacağınız kışlık bayan bot modelidir. Hafif bir platform tabana ve orta düzeyde ince ve uzun topuğa sahip olan kışlık bayan bot modelidir. Daralan ayak bilek modeli ile bot ayağınızda sağlam bir şekilde kavrayacak ve rahat hareket edeceksiniz.

Platform taban, siyah renkli ve ince uzun topuklu kışlık bayan bot modelidir. Özellikle genç bayanların en çok tercih ettiği ve aldığı kışlık bayan bot modelidir. Özel davetlerde ve gece gezmelerinde tayt ile kombine ettiğinizde çok şık görüneceğiniz ve uyum içinde olacağınız kışlık bayan bot modelidir. Büyük metal tokası ve sallanan püskülü ile göz dolduran bir kışlık bayan bot modelidir.

Leopar desenli kışlık bayan bot modelidir. Leopar desenini çok seven ve vazgeçemeyen bayanların en çok beğendiği kışlık bayan bot modelidir. Platform tabanlı, yüksek topuklu olan kışlık bayan bot modelidir. Akşam dışarda yemek yiyecekseniz ve çok şık görünmek istiyorsanız kullanabileceğiniz kışlık bayan bot modelidir. Hem etekle hem de tayt ile kombine edip uyum içinde olabileceğiniz ve gözleri üzerinize toplayacağınız kışlık bayan bot modelidir.

Kahverengi renginde olan ve kürklü tercih eden bayanlar için özel olarak tasarlanmış kışlık bayan bot modelidir. Genç bayanlar arasında trend olmuş bir modeldir. Kışın zor şartlarında yaşıyorsanız tam sizin almanız gereken kışlık bayan bot modelidir. Ayağınızı oldukça sıcak tutacak ve üşümenizi önleyecek özelliğe sahip olan kışlık bayan bot modelidir. Donmuş olan yollarda kaymanızı önleyecek olan kışlık bayan bot modelidir.

Bu yıl kürklü olan kışlık bayan bot modelleri hızla yayılmaktadır. modellerinin zengin duruşu bayanların tercih etme sebeplerinin başında gelmektedir. Kahverengi, kürklü kışlık bayan bot modelini hem kot pantolonla hem de etekle kullandığınızda daha spor ve hoş bir görünüm kazanacaksınız. Bağcıklı olması kullanımda kolaylık sağlamaktadır. Hafif uzun ve kalın topuk ile daha rahat yürüyecek ve konforu yaşayacaksınız.

kışlık bot modelleri (1)

kışlık bot modelleri (10)

kışlık bot modelleri (11)

kışlık bot modelleri (12)

kışlık bot modelleri (13)

kışlık bot modelleri (14)

kışlık bot modelleri (15) kışlık bot modelleri (16)

kışlık bot modelleri (17)

kışlık bot modelleri (19)

kışlık bot modelleri (18)

 

 

Bir önceki yazımız olan 2013 Balık Etek Elbise Modelleri başlıklı makalemizde abiye elbise, abiye modelleri ve acı kahve rengi balık elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:kışlık bot modelleri,kışlık bayan botlar,bayan bot modelleri,kışlık bot modelleri bayan,klk bayan botlar,kışlık botlar bayan,bayan kışlık bot modelleri,kışlık bayan botları,klk botlar bayan,kışlık bayan bot modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>