Son dönemlerde moda camiasında rüzgar gibi esen modası öyle görünüyor ki kış sezonunda da aynı rüzgarları estirmeye devam edecek ve bayanların en sevdiği parçalardan biri olacak.

Değişik tasarımları, farklı kombinasyonları, renkleri ve zengin süslemeleri ile yüksek bel etekler 2013 yılının en nadide parçalarından olacak.

İş hayatında, günlük hayatınızda ya da özel davetlerde kısacası doğru kombinlediğiniz zaman hemen hemen her ortamda yüksek bel etekleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

İster tiril tiril etekler ister tamamen klasik etekler zevkinize göre giyinin tarzınızı konuşturun :)

Peki bu sezonun yüksek bel etek modasında ne tür modeller ve renkler var diye merak ediyorsanız, işte cevabı!

yüksek bel etek modası (1)

yüksek bel etek modası (2) yüksek bel etek modası (3)

yüksek bel etek modası (4)

yüksek bel etek modası (5) yüksek bel etek modası (6) yüksek bel etek modası (7) yüksek bel etek modası (8) yüksek bel etek modası (9) yüksek bel etek modası (10)

yüksek bel etek modası (11)

yüksek bel etek modası (12)

yüksek bel etek modası (13)

yüksek bel etek modası (14)

yüksek bel etek modası (15)

yüksek bel etek modası (16)

yüksek bel etek modası (17)

Bir önceki yazımız olan 2013 Balık Etek Elbise Modelleri başlıklı makalemizde abiye elbise, abiye modelleri ve acı kahve rengi balık elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:sefamerve etek modelleri,belden oturtmal bol etek modelleri,tam bel etek modelleri,yuksek bel balık etek modelleri,tesettür yüksek bel deri etek kombinleri,balık etek yüksek,sefa merve elbiseleri 2015 yeni 42 beden yeşil renk,belden oturtmalı kısa etek,belden oturtmalı bol etek modelleri,yüksekbel uzun bol etek modelleri